CZP Premium Białkowo - ręczniki ZZ, papier dla piskląt
Białkowo 39A, 87-400 Golub-Dobrzyń
Ręczniki ZZ, papier makulaturowy, papier toaletowy, papier do piskląt

Ręczniki papierowe ZZ

Współczesne wymogi sanitarne spowodowały, że składane ręczniki papierowe typu ZZ stały się bardzo popularne. Stanowią nieodzowne wyposażenie każdego dużego punktu usługowego lub handlowego. Również w indywidualnych gospodarstwach domowych cieszą się powodzeniem, zwłaszcza w trakcie remontów lub świątecznych porządków. Ich zaletą jest przede wszystkim fakt, że są rozwiązanemu niezwykle higienicznym i łatwym w użyciu, nie wymagają prania lub czyszczenia i są bezpieczne również dla alergików.

Co to jest ręcznik papierowy składany ZZ?

W przeciwieństwie do ręczników z tkaniny, ten rodzaj produktu jest wykonany z papieru ZZ. Swoją nazwę zawdzięcza skrótowi od zwrotu Zig Zag, a został tak opisany, ponieważ jego poszczególne warstwy nachodzą na siebie, tworząc literę Z. Tak składany ręcznik papierowy jest bardzo uniwersalny i może być ułożony w dozownikach, ale doskonale sprawdza się również bez nich i może być stosowany luzem. Ze statystyk wynika, że jego średnie zużycie na jednorazowe osuszenie rąk wynosi od 3 do 4 listków.

Ręczniki papierowe typu ZZ - jakie wybrać?

W naszej ofercie mamy zarówno składane ręczniki wykonane z papieru ZZ białego, jak i szarego lub zielonego, a opakowania składają się z 4000 warstw, które ważą od 35 do 40 gramów. Poszczególne listki mają rozmiary 25 na 23 cm, co umożliwia ich używanie we wszystkich popularnych na rynku podajnikach.

Dlaczego ręczniki papierowe ZZ właśnie od nas?

Każdy nasz wyrób, niezależnie od tego, czy jest to składany ręcznik ZZ biały czy szary, ma wszystkie niezbędne atesty. W produkcji tego typu artykułów mamy wieloletnią praktykę, dlatego potrafimy zadbać o zachowanie najwyższych standardów w trakcie ich wytwarzania. Realizując każde zlecenie, dokładamy starań, aby utrzymać dobry kontakt z klientem i rozpoznać jego potrzeby. Nasi wyspecjalizowani pracownicy pomagają w dokonaniu wyboru i służą swoją fachową wiedzą i doświadczeniem. Jako długoletni producent papieru ZZ możemy zaproponować bardzo korzystne warunki zakupu, ponieważ mamy doskonałe rozeznanie w branży, a współpracujemy z największymi dostawcami na rynku. Oprócz produkcji zajmujemy się także dystrybucją gotowych wyrobów higienicznych, które za naszym pośrednictwem trafiają zarówno do odbiorców hurtowych, jak i detalicznych. Nasze produkty są sprzedawane na rynkach wschodnich i zachodnich. Firma szczyci się stałą współpracą z klientami z całego województwa kujawsko-pomorskiego i z dalszych regionów kraju. Zachęcamy jednak do kontaktu kolejnych zleceniodawców, którzy potrzebują profesjonalnych artykułów papierowych.

Oferujemy papier ZZ

W naszej ofercie znajdują się trzy wersje kolorystyczne – proponujemy składane ręczniki papierowe ZZ zielone, szare i białe. Atrakcyjne i skuteczne wybarwienie pozwala na szczegółowe dopasowanie produktu do danej przestrzeni, np. do wnętrz w toaletach publicznych, instytucjonalnych czy firmowych. Niezależnie od wybranego koloru wszystkie nasze jednorazowe ręczniki papierowe ZZ prezentują jednakowo wysoką jakość wykonania.

ręcznik papierowy zz biały

ręcznik papierowy zz szary

ręcznik papierowy zz zielony

Czym są ręczniki składane ZZ?

Ręczniki ZZ są najchętniej wybieranym produktem do osuszania dłoni oraz twarzy po umyciu. Należą do najbardziej higienicznych produktów tego typu. Ręcznik ZZ bez problemu znajdzie swoje zastosowanie zarówno w obiektach usługowych czy handlowych, jak i w gospodarstwach domowych.

Dlaczego warto kupić ręcznki papierowe składane ZZ?

Ręcznik papierowy zz, zwany również jako ręcznik Zig Zag (ręczniki zachodzą na siebie tworząc literę Z) to najczęściej kupowany rodzaj ręcznika - idealny do toalet o małej intensywności użytkowania. Można z niego korzystać bez dozownika, a średnie zużycie na osuszenie rąk to 3 - 4 listki.

Dlaczego CZP Premium?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji ręczników zz. Współpracujemy z Klientami z okolic Torunia, Bydgoszczy, Brodnicy i Grudziądza, ale również spoza województwa kujawsko-pommorskiego. Oferujemy ręczniki ZZ w opakowaniach zawierających 4000 listków, o wadze 35-40 gramów.

reczniki papierowe zz białe reczniki papierowe składane typu zz szare

Papier ZZ biały i szary

Zastosowanie oferowanych przez naszą firmę składanych ręczników papierowych ZZ obejmuje przede wszystkim sanitariaty. To najoczywistsze przeznaczenie, jednak warto mieć świadomość, że poza tym używa się ich też do wielu innych, pozornie znacznie bardziej nietypowych czynności. Optymalna chłonność produktów przekłada się na możliwość wykorzystania ich jako materiał usprawniający nawadnianie gleby w doniczkach, co zapewnia lepsze odżywianie i rzadsze podlewanie roślin. Najczęściej ręczniki składane ZZ są po prostu układane na podstawku i przysypywane ziemią.

Dobra absorpcja substancji płynnych sprawia, że nasze wyroby mają zastosowanie także do odsączania tłuszczu z żywności, przede wszystkim smażonej w głębokim oleju. W ten sposób można nieco obniżyć kaloryczność i poprawić smak potraw. Po papier ZZ warto sięgnąć także z myślą o przechowywaniu jedzenia, zmniejszając w ten sposób ryzyko rozwoju grzybów i bakterii oraz przedłużając ich przydatność do spożycia. Innym interesującym przeznaczeniem jest kiełkowanie nasion, do którego ogrodnicy i rolnicy wykorzystują ręczniki papierowe składane ZZ.