CZP Premium Białkowo - ręczniki ZZ, papier dla piskląt
Białkowo 39A, 87-400 Golub-Dobrzyń
Ręczniki ZZ, papier makulaturowy, papier toaletowy, papier do piskląt

Papier makulaturowy

Zachęcamy do sprawdzenia oferty obejmującej papier toaletowy makulaturowy szary, który wyróżnia się uniwersalnością zastosowania i ekologicznym charakterem. Wynika to z faktu, że powstaje z materiałów poddawanych odzyskowi i pochodzących z recyklingu, co ma korzystny wpływ na środowisko. Tym samym wpisuje się we współczesne trendy związane z dbałością o otoczenie naturalne i gospodarką o obiegu zamkniętym, w której producent wielokrotnie wykorzystuje materiały i surowce wytwórcze. Nasze wyroby toaletowe są tworzone ze starannie wyselekcjonowanego papieru makulaturowego o bardzo dobrych właściwościach.

Czym jest papier toaletowy makulaturowy szary?

Papier toaletowy niezbędny jest w każdym miejscu, zarówno publicznym, jak i prywatnym. Możne on być wykonany z celulozy lub makulatury. Papier toaletowy makulaturowy szary powstaje w procesie recyklingu i tym samym jest on bardziej ekologiczny niż papier celulozowy.

Papier z makulatury przez pewien czas nie był zbyt popularny, ale obecnie coraz więcej Klientów decyduje się na papier toaletowy z makulatury. Na pewno ma na to wpływ obecna tendencja do stosowania bardziej ekologicznych rozwiązań i wykorzystywania surowców wtórnych.

Dzięki temu produkt może powstać z materiałów, które już istnieją – znika potrzeba tworzenia nowych półproduktów, a tym samym w mniejszym lub większym stopniu obciążenia zasobów planety. Wykorzystanie papieru pochodzącego z odzysku jest korzystne również z punktu widzenia kosztów ponoszonych przez wytwórcę.

Papier toaletowy makulaturowy szary biały, różowy i zielony – dlaczego warto?

Zaletą papieru recyklingowego jest na pewno niższa cena w porównaniu do papieru celulozowego. Poza tym papier ten nie jest w żaden sposób perfumowany i tym samym nie zawiera żadnej zbędnej chemii. To czyni z niego produkt możliwy do zastosowania nawet przez osoby cierpiące na reakcje uczuleniowe po kontakcie z różnego rodzaju substancjami zapachowymi i innymi używanymi w składzie celulozowego papieru toaletowego. Makulaturowa odmiana jest przyjazna środowisku, co wpisuje się w wizerunek i działalność coraz większej liczby przedsiębiorstw oraz instytucji traktujących ekologię jako jedną z ważnych wartości, które im przyświecają. Wszystkie te zalety prezentują wyroby tworzące naszą ofertę – zapraszamy do zapoznania się z nią i składania zamówień!

Oferta papieru toaletowego makulaturowego

W naszej ofercie znajduje się papier toaletowy makulaturowy w kolorze białym (o białości 72-75% lub 65%): jedno, dwu lub trzywarstwowy oraz w kolorach szarym, różowym, zielonym (jednowarstwowy).

Ilość listków, szerokość rolki, średnicę tulejki możemy dopasować do potrzeb klienta. Standardowe pakowanie to 8 rolek w paczce i 8 paczek w worku zbiorczym. Istnieje możliwość innych sposobów pakowania, np.: 4×10, 6×5, 8×9.

Biały papier toaletowy makulaturowy

Biały papier toaletowy makulaturowy (recyklingowy) jest doskonałym kompromisem niższej ceny przy zachowaniu wysokiej jakości w porównaniu do droższego papieru celulozowego. Jeśli kolor szary wygląda zbyt mało zachęcająco, warto zdecydować się na papier recyklingowy w kolorze białym. Dzięki temu wciąż chronimy środowisko naturalne, a sam papier wyróżnia się pożądaną jakością.

Papier toaletowy makulaturowy szary

Szary papier toaletowy skierowany jest głównie do odbiorców szukających najtańszego rozwiązania, Będą to na przykład: toalety przenośne, zakłady pracy, obiekty użyteczności publicznej. Szary papier toaletowy jest co prawda mniej komfortowy w użyciu, ale za to nie jest w żaden sposób barwiony i tym samym jest bardziej przyjazny dla środowiska i bezpieczny dla zdrowia. Papier ten jest szorstki i sztywny, ale spełnia swoją funkcję i nie zalega w kanalizacjach. Jeśli zależy nam na niskiej cenie i ekologicznym podejściu do sprawy, to szary papier toaletowy będzie dobrym rozwiązaniem. W sytuacji gdy zużycie papieru jest bardzo duże, warto wziąć pod uwagę papier o większej wydajności czyli jumbo rolle. CZP Premium z Białkowa od lat produkuje papier toaletowy makulaturowy dla klientów z Torunia i innych miast województwa kujawsko-pomorskiego.

papier toaletowy makulaturowy szary różowy papier toaletowy makulaturowy