CZP Premium Białkowo - ręczniki ZZ, papier dla piskląt
Białkowo 39A, 87-400 Golub-Dobrzyń
Ręczniki ZZ, papier makulaturowy, papier toaletowy, papier do piskląt

Papier toaletowy celulozowy

W naszym asortymencie artykułów higienicznych znajdą Państwo wysokogatunkowy papier toaletowy celulozowy. Jako doświadczony producent i dystrybutor papieru toaletowego, posiadamy wiedzę i zaplecze produkcyjne oraz logistyczno-transportowe, pozwalające na zapewnianie niezmiennie najwyższej jakości wyrobów i standardów obsługi. W nasz papier celulozowy zaopatrujemy Klientów z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Naszymi stałymi odbiorcami papieru toaletowego, jumbo roli i innych artykułów higienicznych są m.in. firmy, zakłady pracy, obiekty usługowe i obiekty użyteczności publicznej, ceniące nasze wyroby za wysoką jakość i komfort codziennego użytkowania. Jednym z cieszących się największą popularnością wyrobów higienicznych w naszej ofercie jest miękki papier celulozowy 3-warstwowy, w który zaopatrujemy odbiorców hurtowych i detalicznych z całego regionu.

Miękki papier celulozowy 3-warstwowy

Dostępny w ofercie naszych produktów higienicznych miękki papier celulozowy 3-warstwowy to wyrób zapewniający najwyższy komfort użytkowania. W trosce o najwyższą jakość wytwarzamy go z wysokogatunkowej celulozy. Dzięki użytemu do produkcji wysokojakościowemu surowcowi i precyzji wykonania, nasz miękki papier celulozowy spełnia najwyższe standardy jakościowe. Jest miękki, przyjemny w dotyku i bezpieczny dla skóry.

Jakie są zalety papieru celulozowego?

Miękki, a dzięki trzem warstwom, również wytrzymały papier celulozowy jest produktem wybieranym na co dzień przez tysiące konsumentów. Produkt ten zapewnia nie tylko komfort – posiada również walory estetyczne. Papier celulozowy o zróżnicowanej fakturze może posiadać perforację, co podnosi jego atrakcyjność. Swoich zwolenników mają również warianty perfumowane papieru celulozowego, występujące w wielu różnych kompozycjach zapachowych. Wśród zalet papieru celulozowego nie sposób nie wymienić też jego delikatności, która czyni go bezkonkurencyjnym na tle innych wyrobów higienicznych. Papier celulozowy posiada również walory użytkowe – jego zaletą jest wydajność i biodegradowalność. Ponieważ papier celulozowy prawie w 100% rozpuszcza się w wodzie, jego stosowanie nie wiąże się też z ryzykiem zapchania rur kanalizacyjnych.