CZP Premium Białkowo - ręczniki ZZ, papier dla piskląt
Białkowo 39A, 87-400 Golub-Dobrzyń
Ręczniki ZZ, papier makulaturowy, papier toaletowy, papier do piskląt

jumbo rolle

W naszej ofercie znajduje się wysokiej jakości jedno- i dwuwarstwowy papier toaletowy Jumbo Rolle szary, którego wyróżnikiem jest duży rozmiar. Mocowany na podłużnych rolkach, zapewnia bardzo dobrą chłonność i wydajność użytkowania, a prostota obsługi i praktyczność przekładają się na szerokie zastosowanie w wielu miejscach i celach. Z powodzeniem sięga się po niego w domach, na placach budowy, przestrzeniach publicznych oraz różnego rodzaju przedsiębiorstwach i instytucjach. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu obejmującego jumbo papier toaletowy szary i składania zamówień na korzystnych warunkach finansowych!

Czym są jumbo rolle?

Tam gdzie szary papier toaletowy nie wystarczy i liczy się przede wszystkim jego duża ilość, niezbędne będą jumbo rolle. Papier toaletowy szary w jumbo rolach jest niezwykle wydajny i znakomicie sprawdzi się w miejscach, w których każdego dnia setki lub tysiące osób korzystają z papieru toaletowego.

Gdzie stosuje się papier toaletowy jumbo szary?

Jumbo rolle swoje zastosowanie znajdą w centrach handlowych, szkołach, szpitalach, urzędach, toaletach publicznych na dworcach lub lotniskach czy też dużych przedsiębiorstwach. Wykorzystywane są również w lokalach gastronomicznych, hotelach oraz podczas imprez masowych. Papier toaletowy tego rodzaju to gwarancja wysokiej wydajności i niskich kosztów zużycia.

Zalety stosowania papieru toaletowego w jumbo rollach

Dzięki zastosowaniu papieru toaletowego w rolkach jumbo nie ma potrzeby ciągłej wymiany papieru. Można być spokojnym, że jedna rolka wystarczy na długo. Co istotne, jumbo rolle można wykorzystać zarówno w toaletach stałych, jak również przenośnych typu toi-toi. Rolki Jumbo są na tyle uniwersalne, że można je umieścić nie tylko w kabinie toaletowej, lecz także koło zlewu jako papier do wycierania rąk. Bardzo dobra chłonność przekłada się na ekonomiczne zużycie papieru toaletowego szarego jumbo. Wystarczy jego niewielka ilość, żeby skutecznie wysuszyć dłonie, dokładnie wytrzeć mokrą plamę czy szybko wyczyścić biurko.

Papier toaletowy jumbo szary – jednowarstwowy i dwuwarstwowy

Papier toaletowy w jumbo rollach oferujemy w wielu wariantach, co powoduje, że Klient może dobrać ofertę spełniającą wymagania danego miejsca. Mamy bardzo szerokie możliwości produkcji papieru toaletowego w jumbo rollach: od średnicy 13 cm do 28 cm. Długość nawoju może osiągać nawet 600 m na jednej rolce.

Standardowe pakowanie to 6 lub 12 rolek w paczce. W naszej ofercie znajdują się jumbo rolle z papieru szarego jednowarstwowego oraz białego dwuwarstwowego. Dzięki tak bogatej ofercie z pewnością każdy Klient dopasuje zamówienie do swojego budżetu i wymagań.

Jaki jumbo roll wybrać?

Aby zagwarantować sobie wygodę użytkowania, warto sięgać po modele, w przypadku których średnica rolki jest duża. W takiej sytuacji jasny papier toaletowy jumbo można wykorzystywać przez długi czas bez potrzeby wymiany. Do jego wykonania została zastosowana pochodząca z recyklingu makulatura. Warstwy produktu mogą się różnić w zależności od modelu.

Jak wybrać wielkość produktu? Kluczowe są indywidualne wymagania kupującego. Przed nabyciem danego modelu należy się zastanowić, jak często i w jakich ilościach będzie używany – im intensywniejsza eksploatacja, tym większe szare papiery toaletowe jumbo warto zakupić. Najlepiej zrobić to w naszej firmie, ponieważ zapewniamy bardzo szeroki wybór, wysoką jakość wykonania i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień!

papier toaletowy jumbo szary papier toaletowy jumbo rolle